Toptan Cerrahi Maske Çeşitleri ve Fiyatları [✔️Cerrahi Maske Satın Al]

Cerrahi Maske Nedir?

Cerrahi maske, ağırlık olarak sağlık çalışanlarının kullanmış olduğu, kişiyi solunum ve ağız yoluyla bulaşan bakterilerden korumaya yardımcı bir medikal üründür. Genellikle sağlık çalışanları tarafından kullanılır. Günümüzde pandemi sürecinde de oldukça fazla kullanılan bir üründür.

cerrahi-maske-kullanimi

toptan maske satın al

Cerrahi maskelerin genel amacı hava yolu ile hastalık bulaşma riskini en aza indirmek ve korunmaktır. Günümüze kadar genellikle sağlık çalışanları tarafından kullanılan bir üründü fakat şuanda içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde normal kişilerin de Covid-19’dan bir nebze de olsa korunma amaçlı kullandığı bir ürün haline geldi.

Sosyal mesafenin korunmasına ek olarak dışarı çıkarken, toplu taşıma araçlarını kullanırken ya da hayatın herhangi bir alanında faaliyet yürütürken kişinin kendi güvenliğini koruması, pandemi sürecinde daha bir şart olmaya başladı.

Maske kullanımının zorunlu olmasından sonra korona virüse karşı en etkili maskeler hangileridir? sorusu daha fazla sorulmaya başlandı. Maske seçeneklerinin çok fazla olması yüzünden sorulan bu soruya verilebilecek en net cevap elbette cerrahi maske cevabıdır.

Toptan cerrahi maske satın alma seviyesinin diğer maskelerden daha fazla olmasının en büyük nedeni de budur. Çünkü cerrahi maske, sağlık çalışanları tarafından pandemiden önce de kullanılmaktaydı ve koruma açısından bu maske çeşitleri çok daha etkilidir.

Cerrahi Maske Çeşitleri Nelerdir?

Cerrahi maskeler kullanım alanları ve amaçlarına göre birçok çeşidi olan bir üründür. Aslında maskeler cerrahi ve solunum sistemi koruyucu olarak 2 kategoride üretilmektedir. Aşağıda cerrahi maske çeşitleri listelenmiştir;

 • Cerrahi Maske
 • Medikal Maske
 • N95 Maske
 • FFP2 Tipi Maske
 • FFP3 Tipi Maske
 • Baskılı Maske
 • Ev Yapımı Maske

gibi birçok maske türü şuanda aktif olarak insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Yapısına ve kullanım alanına göre maske çeşitleri kişilerin tercihine kalmıştır. Tabii ki korunma yüzdesi yüksek maskeler kullanılması en doğru seçenek olacaktır.


Cerrahi maske türleri hakkında daha fazla bilgi için; En iyi 5 cerrahi maske içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Cerrahi Maske Özellikleri Nelerdir?

Cerrahi maskeler genel olarak koruyucu maskeler olarak bilinir. Tabii ki kendi içerisinde bu maskelerinde çeşitli özellikleri vardır.

Cerrahi maskelerin en çok bilinen özellikleri şu şekidedir;

 • Dışarıdan solunum yoluyla gelebilecek bakterilere karşı koruma sağlar.
 • Enfeksiyonların veya hastalıkların yayılma hızını önler.
 • Bulaşıcı hastalıkların toplum içinde bulaşmasını engeller.
 • Ameliyathane veya benzer ortamlarda kişinin zararlı bakterileri veya kokuları solumasını engeller.

gibi birçok özelliği bulunan Cerrahi Maskeler özellikle 2020 yılında Covid-19 virüsünün yayılmasını engelleme amacıyla kullanılan baş kahramanlardan biridir.

Sizleri de bu pandemi sürecinde maske kullanmaya davet ediyoruz.

Toptan Cerrahi Maske Fiyatları

Cerrahi maskelerin kullanımının artmasıyla birlikte insanlar artık toptan cerrahi maske alımına yönlendi. Tek tek bu maskelere sahip olmaktansa toptan bir şekilde almayı tercih eden binlerce kişi mevcut.

Toptan cerrahi maske satın alımlarında da fiyatlar oldukça önemli. Toptan maske alımına yönelen insanlar genellikle daha uyguna maske elde etme amacında olan kişilerdir.

Toptan maske fiyatları ürün özellikleri ve kalitelerine göre değişiklik gösterebilir. Peki toptan cerrahi maske fiyatları ne kadar?

3 Katlı Burun Telli Maske Fiyatları

 • Fiyat; 0,38 TL – Beyaz 30+20+20=70gr
 • Fiyat; 0,38 TL – Mavi 30+20+20=70gr
 • Fiyat; 0,38 TL – Yeşil 30+20+20=70gr

3 Katlı Burun Telsiz Maske Fiyatları

 • Fiyat; 0,30 TL – Beyaz 30+20+20=70gr

Toptan maske satın alımlarındaki fiyatlar adetlere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle almak istediğiniz adetler ve fiyatlarla ilgili bilgiyi bizlerle iletişime geçerek öğrenebilir ve toptan maske fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Toptan cerrahi maske siparişlerinde minimum sipariş berlilenmiştir ve 1 kolidir. 1 kolilik sipariş 50 kutu 2500 adet maskeye denk gelmektedir.

Cerrahi maskelerin diğer maske çeşitlerine göre daha fazla tercih edilmesi, bir anlamda fiyatlara da yansıdı. Ancak doğru bir firma seçmeniz ve firma hakkında ayrıntılı bilgi edinmeniz durumunda, daha uygun fiyatlarla toptan cerrahi maske satın alma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Firmamız, uzun dönemden bu yana maske imalatı ve satışı konusunda müşterilerine en iyi hizmetleri sunmaya devam ederken aynı zamanda toptan cerrahi maske fiyatları konusunda da beklentilerden çok daha iyisini karşılamaktadır.

Toptan cerrahi maske ne kadar?

Diğer maskelerden farklı olarak daha iyi bir koruma sağlayan ve virüsün bulaşma ihtimalini daha da düşük seviyelere indiren cerrahi maskeler, vatandaşların en çok tercih ettikleri maskelerdir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi artık bu maskeleri her yerde kolaylıkla bulabiliyoruz. Ancak yine de internetten araştırma yapanların en sık sordukları sorulardan biri de toptan cerrahi maske ne kadar sorusu oluyor. Aslında değişken fiyatlara sahip olan maskelerde, doğru karar vermek önemlidir.

Hem malzemesinin kaliteli olmasına dikkat etmek hem de toptan cerrahi maske fiyatları konusunda en indirimli fiyatları sunan bir firma bulmak, kesinlikle ihtiyaçtan çok daha fazlasının karşılanmasına yardımcı olacaktır.

Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş etmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ya da whatsapp iletişim hattımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Toptan Cerrahi Maske Nasıl Alınır?

Toptan cerrahi maske almak için öncelikle bu hizmeti sağlayan kişilere veya firmalara ulaşmanız gerekir. En uygun fiyatlarla toptan cerrahi maske için toptanmaskesatinal.net adresini tercih edebilirsiniz.

Toptan cerrahi maske almanın adımları şu şekildedir;

 • Öncelikle toptan satın alacağınız cerrahi maske türünü belirleyin.
 • Toptan maske satışı yapan firmaya maske türünü ve toptan miktarını belirtin.
 • Firma veya kişinin çıkarmış olduğu fiyat tablosunu inceleyin.

yukarıdaki adımlar sonrasında eğer ki kişinin size sağlamış olduğu toptan cerrahi maske fiyatları ve hizmeti tatmin ediciyse satın alma işlemini gerçekleştirin.

ToptanMaskeSatinAl.com olarak sizlere en uygun fiyatlarla toptan cerrahi maske satın alma imkanı sunuyoruz.

Bizlere ulaşarak yetkili kişiler tarafından kaliteli bir şekilde üretilmiş cerrahi maskelere toptan uygun fiyatlarla ulaşabilir ve toptan cerrahi maske satın alabilisiniz.

En Ucuz Toptan Cerrahi Maske Satın Al

Toptan cerrahi maskeler için en önemli kriter fiyatlarıdır. Toptan alınan cerrahi maskeler için en ucuz fiyatlar toptanmaskesatinal.net’da sizlerle.

Sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak toptan bir şekilde cerrahi maske satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla toptan cerrahi maske için bizi takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda sitemiz üzerinden toptan satın alabileceğiniz maske ürünleri şu şekildedir;

gibi maske ürünlerine de toptan ve uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Toptan cerrahi maske ve maske ürünleri siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Cerrahi Maske

Cerrahi maskeler, normal şartlarda sağlıkçıların hastalıklara karşı kullandıkları maskelerdir. Ancak pandemi döneminin hayatımızda etkili olmasından dolayı herkes tarafından kullanılmaya başladı.

Virüslere karşı daha etkili bir koruma sağlığı ve virüs yayılımını daha etkili bir şekilde kırdığı için bu maskeler daha fazla tercih edilmeye başlandı. Eczanelerde, bakkallarda ya da herhangi bir yerden cerrahi maske satın alma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Biz de firmamız olarak vatandaşların sağlığını korumaya katkıda bulunmak için toptan cerrahi maske alanında en kaliteli hizmetleri sunuyoruz.

Toptan cerrahi maske, daha çok bu işin satışını yapan firmaların tercih ettikleri alanlardır. Hem kaliteli olması açısından hem de fiyatların daha uygun olması açısından, toptan cerrahi maske satın alırken dikkat edilmesi gerekir. Özellikle maske satın alma hizmetlerinde tercih ettiğiniz firmanın güvenilir olması ve üretimde kullanılan malzemenin sağlık açısından risk barındırmadığına dikkat etmek gerekir.

✔️ Cerrahi maske ne işe yarar?

Cerrahi maskeler sizleri solunum yoluyla bulaşabilecek bakteri ve virüslerden korumaya yardımcı olur.

✔️ Toptan cerrahi maske almak mümkün mü?

Evet, en uygun fiyatlarla toptan cerrahi maske satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Cerrahi maske ve baskılı maskelerimize toptan şekilde ulaşabilirsiniz.

✔️ Toptan cerrahi maske nasıl alabilirim?

Cerrahi maskelere toptan bir şekilde ulaşmak için en uygun fiyatlar toptanmaskesatinal.net'da sizlerle. Hemen sitemizi ziyaret edin en uygun fiyatlarla cerrahi maske satın alın.